Ara

(+90) 850 305 59 19
Ara

Bello Divano

KOŞAROĞLU Ltd. Şti. hizmet sektöründeki faaliyetine 1994’te Ankara Keçiören’de Koç Holding bünyesinde Arçelik Yetkili Servisi işiyle başlamıştır.
KOŞAROĞLU “Müşteri Memnuniyeti”ni temel ilke olarak benimsediği bu uzun yolculuğunda özveriyle çalışmış, emin ve kararlı adımlarla yürümüş, istikrarlı şekilde büyümüş ve önemli başarılara imza atmıştır.

Süreç içinde hizmet sektöründeki faaliyetlerini yetkili servis, inşaat ve gıda işleriyle çeşitlendiren KOŞAROĞLU son olarak BELLO DİVANO markasıyla mobilya imalatı sektörüne girmiş ve başarılı ve uzman bir ekiple hizmet sunmaya başlamıştır. Yirmi beş yıllık tecrübemizle çıktığımız bu yeni yolda önümüzdeki yıllarda da trend haline gelmesini ümit ettiğimiz öncü modellerle üretim faaliyetimize devam etmeyi ve siz değerli tüketicilerimizin tercihlerini de dikkate alarak vizyonumuz doğrultusunda daha geniş kitlelere
ulaşmayı planlıyoruz.

BELLO DİVANO olarak hem zevk ve renk çeşitliliği yönünden ve hem de konfor ve kalite bakımından siz müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamayı taahhüt ediyor, sektörde ilk sıralarda olmayı ve rakiplerimize öncülük etmeyi hedefliyoruz.

Saygılarımızla…

Back to Top
Ürün Sepetinize Ekli