Ara

(+90) 850 305 59 19
Ara

Sık Sorulan Sorular

Renk Seçeneklerini Nasıl Görebiliriz?

Koltuk takımları kumaş kartelasından seçilen renklere özel olarak üretilir. Bize telefon, e-posta veya sosyal medya yolları ile ulaşıp kartela fotoğraflarını talep edebilirsiniz.

Ürünler Kaç Günde Tedarik Edilir?

Koltuk takımları, berjerler ve diğer oturma grubu ürünleri isteğe özel kumaş ve ahşap seçimi ile kişiye ve siparişe özel üretilir. Bu yüzden ürünlerin tedarik süreci dönemsel yoğunluğa bağlı olarak 20-45 iş günü arasında teslim edilir. Sipariş vermeden önce teslimat süresi ile ilgili bilgiyi bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Ürünlerinizde Hangi Materyaller Kullanılıyor?

Bello Divano markasının ürünlerinde yüksek kaliteli süngerler, kumaşlar ve ahşap keresteler kullanılır. Ahşap kerestelerimiz gürgen ağacından imal edilmektedir. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek ürünler üretmek birinci hedefimizdir.

Kumaşlar Silinebilir Kumaşlar Mıdır?

Bello Divano markası olarak üretim aşamasında şık görünüm ve kaliteye ek olarak günlük hayatın şartları da düşünülmektedir. Modellerimiz silinebilir kumaşlar kullanılarak üretilir. Her koltuk takımı yanında bir temizleme kılavuzu ile gelmektedir.

İnternetten Koltuk Almak Güvenli Midir?

İnternetten kurumsal firmalar aracılığı ile faturalı alışveriş yapmak merdiven-altı firmalardan yüz yüze alışveriş yapmaktan daha güvenlidir. Bello Divano satış öncesi ve satış sonrası her türlü sorununuza çözüm bulmak için müşterilerinin yanındadır.

Ürünleriniz Garantili Mi?

Tüm ürünlerimiz 2(iki) yıl garantilidir.

İade Süreci Nasıl İşler?

Bello Divano olarak temel amacımız uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılacak kaliteli oturma grupları üretmektir ve iade oranlarımız çok düşüktür. Yine de farklı sebeplerden dolayı ürününüzü iade etmek isterseniz süreci kolaylaştırmak için yardımcı olacağız.

Back to Top
Ürün Sepetinize Ekli