Ara

(+90) 850 305 59 19
Ara

 ‘Bello Divano’, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

‘Bello Divano’, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

 Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Bello Divano veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin bellodivano.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bello Divano kullanıcı hataları yüzünden doğan veri kayıplarından sorumlu değildir.

Bello Divano’ya aşağıda yer alan bilgilerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri e-posta adresi: bello.divanoo@kosaroglu.info

Kurumsal adres: Altınpark, Demirhendek Cd. 14/A, 06160 Altındağ/Ankara

Bello Divano Markasının Bağlı Olduğu Şirket:

Koşaroğlu Turizm Tek. Ser. İnşaat Eml. Gıda Mobilya Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Back to Top
Ürün Sepetinize Ekli